عکس مکان های دیدنی تبریز

عکس مکان های دیدنی تبریز

عکس مکان های دیدنی تبریز

Blog Article

اماکن دیدنی جلفا تبریز


در گور مردان‌ شیئی‌بدست‌ نیامده‌، ولی‌ در قبر زنان‌ شیشه‌های‌ كوچكی‌ كه‌ احتمالا عطر در آن‌ می‌ریختند و همچنین‌ حلقه‌ انگشتری‌و آینه‌های‌ مفرغی‌ پیدا شده‌ است‌.

در يكي از روزهاي گرم تابستان سال ۱۳۴۵، بوميان جزيره كيش ناگهان كشتي عظيم‌الجثه‌اي را كه در نزديكي روستاي باغو ... ادامه مطلب

ديدني هاي تبريز


میدان سرخ مهم‌ترین نماد شهر مسکو و قلب کشور روسیه محسوب می‌شود و تمام‌ خیابان‌های اصلی مسکو که به بزرگراه‌های روسیه می‌رسند به این میدان متصل می‌شوند. میدان سرخ مسکو از دیدنی‌ترین میادین جهان است که هر ساله شمار زیادی از گردشگران از آن بازدید می‌کنند.

دانلود آهنگ غمگین احساسی و گریه آور(آهنگ ایمان نبی زاده تو که نباشی )شماره ۴۲+ پخش آنلاینمرورگر شما از پخش موزیک آنلاین پشتیبانی نمی کند

مکان های تفریحی سرپوشیده تبریز


وزارت آموزش و پرورش شایعه تمدید تعطیلی مدارس را تکذیب کرد

از میان خبرها (تصاویر) کشوری که به کرونا دهن‌کجی می‌کند!

حدود هفتاد هشتاد سال پیش به بهانه تعریض خیابان، قبرستان قدیمی رشت توسط شهرداری وقت در محدوده خیابان قرار گرفت و آثاری از آن به جا نماند ولی مردم جلوی تخریب بقعه دانای علی را گرفتند و تاکنون بقعه ایشان در وسط خیابان واقع است.

در نقشه راههای گوگل و لایه خیابانهای شهر تبریز با جزئیات بالا قابل مشاهده میباشد. نقشه خیابانها و کوچه ها و معابر درون تبریز و شهرهای اطراف آن متناسب با آپدیتهای عکس و نقشه گوگل است.

كاخ‌ زمستانی‌ داریوش‌ كه‌ در ۱۲ كیلومتری‌ شمال‌ برازجان فعلی‌ قرار دارد، به‌نام‌ بردك‌ سیاه‌ معروف‌ است‌. كاخ‌ دارای‌ ده‌ ستون‌ ۵ تایی‌ در دو ردیف‌ است‌ كه‌ با سبك‌ و شیوه‌ معماری‌هخامنشی‌ ساخته‌ شده‌ است‌.

ذهن ناخودآگاه چیست و چگونه از آن برای موفقیت استفاده کنیم؟

جاذبه هاي استان آذربايجان شرقي


این‌ مسجد كه‌ به‌ مسجد شاه‌ و مسجد كوفی‌ نیز معروف‌ است‌، به‌ دستور شیخ‌سعد از اهالی‌ عربستان‌ احداث‌ شده‌ است‌.

دانلود آهنگ غمگین احساسی و گریه آور(آهنگ محمد علیزاده بنام خاطرت تخت)شماره ۲ + پخش آنلاینمرورگر اينجا را ياد بگيريد شما از پخش موزیک آنلاین پشتیبانی نمی کند

این‌ قلعه‌ در شمال‌ منطقه‌ اهرم واقع‌ شده‌ و به‌ زارخضرخان‌ تنگستانی‌ منسوب‌ اينجا را کليک کنيد است‌ و در حال‌ حاضر نیز اعقاب‌ و فرزندان‌ او در آن‌ سكونت‌ دارند.

سلام . تشکر از اطلاعات خوبی که گذاشتین . استان گیلان قسمتی از بهشت است . ولی متاصفانه مواظبت و نگهداری از این طبیعت زیبا به درستی انجام نمیشه .

Report this page